již dvacet let pracuje v oboru poradenství v oblasti podnikových financí, fúzí a akvizic a na kapitálovém trhu. Po praxi v několika menších obchodnících s cennými papíry řídil v letech 1997-1998 analytické oddělení společnosti Stratego Invest, člena a akcionáře BCPP. Poté působil jako projektový manažer v oblasti fúzí a akvizic a člen představenstva společnosti SI Corporate Finance. Od roku 1999 působil v českém investičním boutique, kde měl na starost řízení projektů v oblasti fúzí a akvizic a financování firem. V září 2004 se rozhodl odejít a spoluzaložil společnost CN Finance.

Hovoří česky a anglicky. Specializuje se především na oblast médií, IT, rychloobrátkového zboží, maloobchodu a velkoobchodu a průmyslu.

Pavla Capoucha můžete kontaktovat na capouch@cnf.cz

 

CN-FINANCE-o-nas.html

se pohybuje v oblasti poradenství při fúzích a akvizicích a na kapitálovém trhu od roku 1996, kdy začal pracovat jako analytik ve společnosti Akro Capital. Od roku 1998 pracoval jako analytik ve společnosti Stratego Invest. V roce 1999 nastoupil do českého investičního boutique, kde měl na starosti řízení projektů v oblasti fúzí a akvizic a financování firem. V září 2004 spoluzaložil poradenskou společnost CN Finance.

Hovoří česky a anglicky. Specializuje se především na oblast IT, zdravotnictví a facility managementu.

Tomáše Navrátila můžete kontaktovat na navratil@cnf.cz

Tomáš Navrátil

Pavel Capouch

kdo jsmeCN-FINANCE-o-nas.htmlCN-FINANCE-o-nas.htmlshapeimage_4_link_0
týmshapeimage_5_link_0
čím se odlišujemeCN-FINANCE-cim-se-odlisujeme.htmlCN-FINANCE-cim-se-odlisujeme.htmlshapeimage_6_link_0
mezinárodní 
partnerská síťCN-FINANCE-partnerska-sit.htmlCN-FINANCE-partnerska-sit.htmlCN-FINANCE-partnerska-sit.htmlshapeimage_7_link_0shapeimage_7_link_1
KontaktCN-FINANCE-kontakt.htmlCN-FINANCE-kontakt.htmlshapeimage_8_link_0
Obory a referenceCN-FINANCE-obory-a-reference.htmlCN-FINANCE-obory-a-reference.htmlshapeimage_9_link_0
SlužbyCN-FINANCE-sluzby.htmlCN-FINANCE-sluzby.htmlshapeimage_10_link_0
O násCN-FINANCE-o-nas.htmlCN-FINANCE-o-nas.htmlshapeimage_11_link_0