Nezávislost

Nejsme součástí žádné finanční skupiny, banky či velké poradenské společnosti, v jejichž rámci mnohdy dochází ke konfliktu různých zájmů. Našim klientům radíme objektivně a jsme oproštěni od možných konfliktů zájmů, které se objevují u skupin poskytujících rozsáhlé portfolio služeb pod jednou střechou.

Pozitivní reference

Zakládáme si na referencích nejen z úspěšně realizovaných transakcí. I klienti, s nimiž se projekt nepodařilo dovést do plánovaného cíle, dávají na naši práci pozitivní reference.

Podnikatelská etika

Nepracujeme pro společnosti s majetkovou účastí státu. Důrazně se vyhýbáme projektům, kde některá ze zúčastněných stran vyžaduje nestandardní postupy.

Kreativita

Služby šijeme našim klientům na míru. Tam, kde je to potřebné, přicházíme s originálními a inovativními řešeními založenými na hluboké znalosti a zkušenosti s problematikou firemních financí.

Dlouhodobé partnerství

Vážíme si dlouhodobých vztahů s našimi klienty a obchodními partnery, s nimiž spolupracujeme na základě naprosté důvěrnosti a vzájemné důvěry.

 

CN-FINANCE-o-nas.html
kdo jsmeCN-FINANCE-o-nas.htmlCN-FINANCE-o-nas.htmlshapeimage_4_link_0
týmCN-FINANCE-tym.htmlCN-FINANCE-tym.htmlshapeimage_5_link_0
čím se odlišujemeshapeimage_6_link_0
mezinárodní 
partnerská síťCN-FINANCE-partnerska-sit.htmlCN-FINANCE-partnerska-sit.htmlCN-FINANCE-partnerska-sit.htmlshapeimage_7_link_0shapeimage_7_link_1
KontaktCN-FINANCE-kontakt.htmlCN-FINANCE-kontakt.htmlshapeimage_8_link_0
Obory a referenceCN-FINANCE-obory-a-reference.htmlCN-FINANCE-obory-a-reference.htmlshapeimage_9_link_0
SlužbyCN-FINANCE-sluzby.htmlCN-FINANCE-sluzby.htmlshapeimage_10_link_0
O násCN-FINANCE-o-nas.htmlCN-FINANCE-o-nas.htmlshapeimage_11_link_0